SAZINIES AR MUMS +371 27888862

CELESTYAL CRUISES

Mūsu aģentūra piedāvā veikt viesnīcu rezervāciju izmantojot globālās tiešsaistes sniegtās iespējas, un nodrošinām vislabāko cenu.

Sadarbojoties ar lielākajām viesnīcu rezervēšanas sistēmām, varam piedāvāt veikt rezervāciju vairāk kā 900 000 dažādās viesnīcās visā pasaulē.

Pēc rezervācijas pieprasījuma nosūtīšanas, atbildi ar cenu piedāvājumiem saņemsiet 2 stundu laikā.

CELESTYAL CRUISES

PRIEKŠROCĪBAS

MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.

Mūsu šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.

Ģimenes ar bērniem mums vienmēr bijušas īpašas, tāpēc MSC kruīza brauciens bērniem līdz 18 gadu vecumam, ceļojot kopā ar diviem pieaugušajiem vienā kajītē, ir bez maksas. Par bērniem jāmaksā tikai ostu nodokļi. Mēs piedāvājam īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm (līdz 5 cilvēkiem).

Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz mūsu kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.

Mūsu īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas mēs esam izvēlējušies kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.

OSTAS

MSC CRUISES LAINERI

PAPILDUS SERVISS

Jūsu norādītās vēlmes tiek vienmēr iekļautas rezervācijā un ņemtas vērā – gan vēlamie ierašanās un izbraukšanas laiki (check-in), gan izmitināšanas veids (twin, double), gan jebkuras citas vēlmes.

iespējams veikt rezervāciju klienta izvēlētajā rezervēšanas sistēmā, šajā gadījumā tiek piemērota servisa samaksa 20 EUR

sūtiet savus pieprasījumus: [email protected]

vai zvaniet: +371 67331675 

© Visas tiesības aizsargātas. Izstrādāja www.aurianagency.lv