Sākumlapa MSC Preziosa Decembris 2024

Grupas kruīzs ar Ziemeļeiropas Ziemassvētku tirdziņu apmeklēšanu!

MSC PREZIOSA 07.12.2024-15.12.2024

Sauthemptona – Šērburga – Zeebriģe – Amsterdama – Sauthemptona

https://www.msccruises.com/images/msc/iti/itin/UTIN.jpgA large building with a clock tower and a city in the background

Description automatically generatedA cruise ship sailing in the ocean

Description automatically generated

Ceļojuma cena 2 pieaugušiem: 

 • Kajīte ar balkonu no 2636 EUR 
 • Iekšēja kajīte 2366 EUR 

Cenā iekļauts:

 • Avio biļetes Rīga – Hamburga - Rīga
 • Transfērs Hamburgas stacija – osta – lidosta
 • Brauciens ar metro no lidostas līdz centrālai stacijai
 • Izmitināšana izvēlētajā kajītes kategorijā
 • Ēdināšanas tips FB (pilna ēdināšana)
 • Ostas nodokļi
 • Servisa maksa
 • Grupas vadītājs
 • Izklaides uz kuģa - šovi, tematiskie vakari
 • Baseini, džakuzi, sporta zāles
 • Bērnu klubi
 • Ekskursijas Hamburgā, Roterdamā, Etretatā, Brigē, Sauthemptonā

Papildus izdevumi (pēc vēlēšanās):

 • Easy dzērienu pakete – alkoholiskie, bezalkoholiskie kokteiļi, vīns, alus, sulas, brendijs, proseco, degvīns, džins, gāzētie dzērieni, ūdens, kafijas (+320 eur no kajītes)
 • Sabiedriskā transporta izmaksas ( autobusa biļetes apmaksājamas atsevišķi) 

Pirmais sniegs un svētku dekorācijas veikalu plauktos norāda uz brīnumaino Ziemassvētku laiku. Kas gan var labāk radīt svētku noskaņu kā īsta Ziemassvētku tirdziņa apmeklēšana? It īpaši, ja runa ir par Ziemeļeiropas Ziemassvētku tirdziņiem. Un vislabāk doties šajā Ziemassvētku sajūtu kokteilī, izvēloties kruīzu! Peldošā 5* viesnīca, kur jūs atradīsiet visu, kas vajadzīgs, lai baudītu komfortu un izklaides. Restorāni piedāvā dažādus ēdienus no visas pasaules, kas apmierina arī visprasīgākos gastronomijas cienītājus. Spa centri un fitnesa zāles piedāvā iespēju atpūsties un rūpēties par sevi, kamēr dažādās aktivitātes un izklaides programma nodrošina, ka nekad nav garlaicīgi, Jūs aizvedīs šajā brīnumainajā piedzīvojumā, apmeklējot Ziemeļeiropas labākos Ziemassvētku tirdziņus!

1.diena 7.12.2024

Lidojums Rīga- Hamburga ar nacionālo avio kompāniju AirBaltic.

No lidostas dosimies uz Hamburgas centrālās stacijas rajonu, kur iekārtosimies viesnīcā  un dosimies apskatīt pilsētu.

Ja meklējat Ziemassvētku burvību, Hamburga ir vieta, kas neļaus vilties.

Hamburgu, kas atgādina Ziemeļu Venēciju, no novembra vidus rotā Ziemassvētku gaismiņas, gardas smaržas, lielisks cilvēku noskaņojums un svētku dziesmas. Gadatirgū ikvienu piesaistīs unikāli produkti, saldumi un karstvīns. Vietējo iedzīvotāju un Hamburgas viesu iemīļots gadatirgus atrodas Rātslaukumā, jo tā stils atgādina Ziemassvētku pasaku.

Paralēli pastaigai Hamburgas gadatirgos, jūs varēsiet baudīt vēsturisko arhitektūru un pilsētas ārkārtējo šarmu.

Ja esat liels gardēdis, Vācijas Ziemassvētku tirdziņš ir ideāla vieta apmeklējumam! Tradicionālās vācu desiņas, ar sieru pildītās maizītes ar tradicionālajiem piedevām  un kraukšķīgām kartupeļu pankūkām (Kartoffelpuffer), kas virmo gaisā ar gardu aromātu – Vācijas Ziemassvētku tirdziņi garantē baudu garšas kārpiņām.

No dzērieniem noteikti nogaršojiet slaveno karstvīnu Glühwein – tas bieži tiek pārdots glītās krūzītēs, kuras var uzglabāt kā suvenīrus, vienlaikus saudzējot vidi un samazinot plastmasas patēriņu! Neaizmirstiet arī par tradicionālo alkoholisko dzērienu Feuerzangenbowle, kas tiek pagatavots, dedzinot rumā mērcētu klaipveida cukuru, kas kūstot pil tieši garšvielām bagātā vīnā. Tas noteikti sasildīs jūs aukstā dienā.

Ziemassvētku laikā visa Hamburga starp Elbu un Alsteras ezeru tiek izgaismota ar krāsainām lampiņām, gaisā virmo karstvīna un ingvera cepumu aromāts, bet ielas piepilda mūzika un tirdziņi. Ziemassvētku laikā iepirkšanās Hamburgas centrā ir patiess prieks, jo mazās bodītes, veikali un iepirkšanās centri tiek dekorēti Ziemassvētku gaisotnē. Tomēr bērniem vissvarīgākais ir tas, lai Ziemassvētkos būtu Ziemassvētku vecītis, vai tad ne? Ziemassvētku laikā jūs varat satikt viņu Rātslaukumā kamanās elfu un briežu pavadībā. Nakts viesnīcā Hamburgā.

8.12.2024

Brokastis. Kruīza diena ir klāt. Dosimies ar transfēru uz lielisko MSC PREZIOZA. Laineris ir ražots 2013.gadā un renovēts 2021. Tas ir Fantasia klases kuģis, kas pārsteidz ar savu eleganci un plašo piedāvājumu: 6 restorāni, 11 bāri; teātris; iekšējie un ārējais baseins; burbuļvannas; ūdensparks; veikali un izsmalcināta apkalpošana. Iekārtosimies izvēlētajās kajītēs un ar grupas vadītāju dosimies iepazīt laineri.

Kad laineris iepazīts, varat ļauties atpūtai.  

9.12.2024

Šī diena tiks pavadīta jūrā. Baudiet visu, ko piedāvā MSC PREZIOSA, sākot no baseinu apmeklējumiem, deju stundām; izsmalcinātai virtuvei, beidzot ar iepirkšanos, teātra šovu apmeklēšanu un varat izmēģināt laimi Casino.

10.12.2024

No rīta laineris pietauvosies Roterdamas ostā. Dodieties burvīgā Ziemassvētku ceļojumā pa Roterdamu, kur jūs kļūstat par svētku ceļojuma zvaigzni. Apskatīsim ikonisko Roterdamas Centrālo staciju, kas ir modernās arhitektūras brīnums, un pastaigāsimies pa Lijnbaan ielu, rosīgo iepirkšanās centru, ko apgaismo svētku rotājumi. Apskatīsim pilsētas rātsnamu -  Stadhuis, kā arī apmeklēsim rosīgo Markthal — kulinārijas brīnumzemi, kur Ziemassvētku gars atdzīvojas ar katru kumosu. Šī ekskursija sola ne tikai burvīgus skatus, bet arī Roterdamas svētku šarma pieredzi, padarot jūs par šī svētku stāsta galveno varoni. Pēc ekskursijas brīvs laiks un atgriežamies uz lainera.

11.12.2024

Šī diena paies zem Beļģijas karoga. Kuģis apstāsies Zeebriges ostā un mēs dosimies ekskursijā uz Beļģijas vienu no skaistākajām pilsētām Briģi. Tā ir maģiska pilsēta, kur no katras ēkas un katras ielas elpo vēsture. Īpaši skaista tā kļūst Ziemasvētkos. Ierodoties šeit ziemā, Jums liksies, ka esat te jau bijis, tas tāpēc, ka apkārt viss izskatās kā no Ziemasvētku pastkartiņām! Arī smarža, kas nāk no tirdziņu mazajām bodītēm, pastiprina šo būrvības sajūtu – beļģu vafeles, karsta šokolāde, grauzdētas mandeles un karstvīns! Pēc ekskursijas brīvs laiks un atgriežamies uz lainera.

12.12.2024

Esi sveicināta Francija! Mēs piestāsim Le Havrā. No šejienes ar vietējo autobusu dosimies aptuveni stundas braucienā pa mazajiem ciematiņiem līdz vienai no skaistākajām Normandijas pilsētiņām Etretu, kas slavena ar alabastra klintīm. Pēc pastaigas gar klinšu krastu, atgriezīsimies Le Havrā, kur arī iejuksim svētku atmosfēras radītajā burvībā. ! Pēc ekskursijas brīvs laiks un atgriežamies uz lainera.

13.12.2024

Piestāsim Southemptonā. Šeit apskatīsim vēsturisko centru, Sauthemptona ir ostas pilsēta Anglijas dienvidu krastā, 121 kilometra attālumā no Londonas. Pilsēta var lepoties ar vairākiem nozīmīgiem vēsturiskiem apskates objektiem. Viena no iecienītākajām apskates vietām ir Tjūdoru nams un dārzs, kurā attēlotas vietējo iedzīvotāju dzīves ainas no 14. gadsimta. Pilsētas teritorijā aplūkojama arī plašākā aizsargmūra sistēma visā Lielbritānijā. 1912. gada 10. aprīlī no Sauthemptonas ostas savā pirmajā braucienā devās leģendārais pasažieru laineris Titāniks. Un arī šeit mūs sagaida pastaiga pa skaistajiem Ziemassvētku tirdziņiem!

14.12.2024

Diena jūrai. Pēc vairāku dienu aktīvas pilsētu apskates varēsim laiski atpūsties uz kuģa, izbaudot visas 5* viesnīcas priekšrocības. 

15.12.2024

Ceļojums noslēdas Hamburgas ostā. Pēc brokastīm ar transfēru dosimies uz lidostu un gaidīsim vakara lidojumu uz Rīgu. Ja vēlēsieties, var nodot bagāžu un vēl pāris stundsa veltīt Hamburgai. 

Lidojums ar nacionālo aviokompāniju AirBaltic Hamburga – Rīga

×