SAZINIES AR MUMS +371 27888862

MSC CRUISES

Mūsu aģentūra piedāvā veikt viesnīcu rezervāciju izmantojot globālās tiešsaistes sniegtās iespējas, un nodrošinām vislabāko cenu.

Sadarbojoties ar lielākajām viesnīcu rezervēšanas sistēmām, varam piedāvāt veikt rezervāciju vairāk kā 900 000 dažādās viesnīcās visā pasaulē.

Pēc rezervācijas pieprasījuma nosūtīšanas, atbildi ar cenu piedāvājumiem saņemsiet 2 stundu laikā.

MSC CRUISES

PRIEKŠROCĪBAS

MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.

Mūsu šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.

Ģimenes ar bērniem mums vienmēr bijušas īpašas, tāpēc MSC kruīza brauciens bērniem līdz 18 gadu vecumam, ceļojot kopā ar diviem pieaugušajiem vienā kajītē, ir bez maksas. Par bērniem jāmaksā tikai ostu nodokļi. Mēs piedāvājam īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm (līdz 5 cilvēkiem).

Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz mūsu kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.

Mūsu īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas mēs esam izvēlējušies kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.

OSTAS

MSC CRUISES LAINERI

MSC GRANDIOSA

MSC GRANDIOSA

KLIENTU SERVISA MAKSA

Klientu servisa maksa ir standarta prakse, ko izmanto visas kruīza kompānijas, tai skataitā arī MSC Cruises.

Tā ir paredzēta kruīza lainera apkalpojošam personālam, kas jūs apkalpo visa kruīza laikā. Jums nav nepieciešams atstāt papildus dzeramnaudu kajītē vai restorānā.

Servisa maksa tiek pieskaitīta pie jūsu kopējā rēķina un tā ir jāapmaksā kruīza beigās. Servisa maksas apmērs un valūta ir aktarīgas no klienta vecuma un izvēlētā reģiona.

Sākot no 2016./2017. gada rudens/ziemas sezonas MSC ir noteicis šadu servisa maksu:

SERVISA MAKSAS

© Visas tiesības aizsargātas. Izstrādāja www.aurianagency.lv